Stěrky


Od roku 2004 se zabýváme technologiemi, které splňují náročná kriteria jak na design, tak na požadavky investorů. Jsme schopni pokrýt individuální požadavky na kvalitu, výrobky a technologie.
Představujeme nový proces technologie interiérů při jednoduchém nanášení ve vrstvách stěrky, která je pochozí za velmi krátkou dobu. Investor si může navrhnout barvy a podklad sám, nebo podle profesionálního zpracování doporučeného ateliéru. Velkou výhodou je bezespárový přechod podlahy a svislých zdí. Povrch splňuje i požadavky, které jsou kladeny na dlažby.
Jedná se o vodouředitelné bioprodukty které mají využití v starších interierech. Velkou výhodou je, že starý povrch se nemusí odstranit. Například rekonstrukce koupelny touto technologií trvá cca 3dny.
Technologii lze nanášet jak na starou dlažbu, plovoucí podlahu, lino, savý i nesavý podklad. Flexibilita a pevnost je až desetinásobně větší, než u cementového podkladu. Povrch je omyvatelný a vodoodpudivý. U podlah je stanoven vysoký otěr. Provedení čiré horní vrstvy v matu a lesku.


Exteriér

Interiér